FANDOM


Ta strona dotyczy Star Wars Fanonpedii

  1. Star Wars Fanonpedia jest suwerenną wiki znajdującą się na serwerze FANDOMU, należącą do Sojuszu „Gwiezdne wojny Wiki”, przez co zobowiązana jest do przestrzegania zasad spisanych w Prawie sojuszników i dekretach.
  2. Star Wars Fanonpedia należy do fanonpedystów. Fanonpedystą nazywany jest każdy, kto utworzył przynajmniej jeden artykuł.
  3. Star Wars Fanonpedia jest zarządzana przez administrację. Równocześnie może być tylko czterech administratorów (w tym dwóch z uprawnieniami biurokraty) oraz dwóch moderatorów.
  4. Star Wars Fanonpedia nie toleruje wandalizmu, a użytkownicy zobowiązani są do przestrzegania zasad etyki. Administracja może blokować użytkowników zgodnie z własnym uznaniem, jednak zablokowany ma prawo odwołać się do Rady Administracyjnej Sojuszu „Gwiezdne wojny Wiki”.
  5. Star Wars Fanonpedia posiada strony pomocy, które mogą być zmieniane przez administratorów zgodnie z ich uznaniem, przy czym nie mogą zawierać informacji sprzecznych z niniejszym Regulaminem i zasadami Sojuszu „Gwiezdne wojny Wiki”.

Regulamin może zostać zmieniony większością głosów administratorów i biurokratów.

Błędy stylistyczneInterwikiKategoryzacjaOdznaczanie autoraSzablonyTworzenie artykułuWikitekst

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki