FANDOM


Strona Star Wars Fanonpedii
Fanon alternatywny
Reya.png December 15 2017 00:00:00 do premiery Ostatniego Jedi.

Premiera 15 grudnia 2017.
Dołącz do dyskusji!
Wiki

Star Wars Fanonpedia jest suwerenną wiki znajdującą się na serwerze FANDOM powered by Wikia, którą może edytować każdy, kto utworzy sobie konto.

Star Wars Fanonpedia należy do Fanonpedystów, a Fanonpedystą nazywa się każdego, kto utworzył chociaż jeden artykuł na wiki. Fanon tworzony przez Fanonpedystów może poszerzać nowy kanon i Legendy albo zawierać elementy alternatywne względem obu części uniwersum.

Tworząc artykuł na Star Wars Fanonpedii, oddajesz go w ręce witryny. Późniejsze usunięcie Twojej twórczości zależy tylko od dobrej woli administracji.

Dołączając do społeczności Star Wars Fanonpedii, poświadczasz, że:

  • nie będziesz dopuszczał się zjawiska plagiatu poprzez kopiowanie zawartości Star Wars Fanonpedii na inne strony internetowe bez podawania źródła ich pochodzenia oraz autorów.

  • nie będziesz wulgaryzował i używał niecenzuralnego słownictwa zarówno w artykułach, jak i podczas rozmów z innymi użytkownikami.

  • nie będziesz dopuszczał się wandalizmu.

  • nie będziesz propagować zjawiska spamu i floodu.

  • nie będziesz obrażać innych użytkowników.

Zgodność Twojego postępowania z treścią Regulaminu osądza administracja.

Nad porządkiem na Star Wars Fanonpedii czuwa administracja, w skład której wchodzą biurokrata, administratorzy i moderatorzy. Decyzja o nadawaniu uprawnień użytkownikom należy do administracji.

Administracja ma prawo do blokowania użytkowników zgodnie z własnym uznaniem. Użytkownik ma prawo do odwołania się od blokady i kieruje swój wniosek do któregoś z administratorów.

Administracja ma prawo do zmieniania treści Regulaminu. W przypadku złamania Regulaminu użytkowników obowiązuje wersja z dnia ich przewinienia.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.