FANDOM


Ikona
Strona Star Wars Fanonpedii
If you see this, your JavaScript might be disabled or DiscordIntegrator plugin isn't working. If the latter, please contact a wiki administrator.

Na Star Wars Fanonpedii kanał na Discordzie służy do łatwiejszego komunikowania się pomiędzy Fanonpedystami, a także innymi użytkownikami odwiedzającymi naszą wiki.

Discord oferuje dwa rodzaje konwersacji – pisemną, która stanowi rodzaj czatu, oraz głosową. Wiadomości wysyłane poprzez Discord są archiwizowane, jednak przewidziana jest możliwość ich edycji.

Aby uniknąć zjawiska trollingu, dbając o bezpieczeństwo i swobodną konwersację pomiędzy Fanonpedystami, każdy, kto chce skorzystać z Discorda Fanonpedii, powinien się uprzednio zweryfikować.

Zasady Edytuj

 1. Serwer Star Wars Fanonpedii na Discordzie jest bezpośrednio powiązany ze Star Wars Fanonpedią.
 2. Główną tematyką serwera są Gwiezdne wojny i wszystko, co związane z ogólnoświatowym, a zwłaszcza polskim, fandomem sagi.
 3. Przed rozpoczęciem czatowania użytkowników obowiązuje weryfikacja, którą potwierdzają strażnicy.
 4. Strażnikami mogą być biurokrata, administratorzy i moderatorzy Star Wars Fanonpedii albo fani spoza społeczności wiki.
 5. Na serwerze zakazane jest obrażanie, co dotyczy także osobistych poglądów użytkowników, niemniej konstruktywna krytyka i merytoryczna dyskusja są dopuszczalna.
 6. Na serwerze zakazane jest używanie niecenzuralnego słownictwa.
 7. Na serwerze zakazane jest wstawianie plików o charakterze erotycznym i pornograficznym, a także tych mających na celu znieważenie innych.
 8. Głównym językiem serwera jest język polski, jednak dopuszczalne jest pisanie po angielsku na przeznaczonych do tego kanałach.
 9. Za złamanie regulaminu strażnicy mogą nałożyć karę blokady lub wyrzucenia z czatu.
 10. Aby zostać odblokowanym, należy spełnić warunki postawione przez strażników.

Kanały Edytuj

Serwer Star Wars Fanonpedii oferuje wiele kanałów na różne, jednak aby móc korzystać z większości z nich, należy się zweryfikować.

Boty Edytuj

Fanonpedia obsługuje cztery boty – dabBota, Dyno, Tatsumakiego i WikiaLinkera i Dyno. Możesz się z nimi bawić do woli, one to lubią. Ale jeżeli zaczniesz szaleć, to przenieś się na #boty, żeby nie przeszkadzać innym.

 • --link-- linkuje do artykułu na Star Wars Fanonpedii. W miejscu link wpisz jego nazwę.
 • t!8ball uruchamia kulę numer 8. Pamiętaj, aby tę komendę umieścić na początku wysyłanej wiadomości.
 • t!choose pomaga Ci podjąć właściwą decyzję. Poszczególne hasła oddzielaj pionową kreską |.
 • t!youtube uruchamia film na YouTube. Zaraz po komendzie wstaw tytuł filmu.
 • t!rep przydziela punkty reputacji. Zaraz po komendzie wstaw nick użytkownika.