FANDOM


Ikona
Strona Star Wars Fanonpedii

Społeczność Star Wars Fanonpedii posiada oficjalny serwer na Discordzie (ID: 323557016159125515), który stanowi sposób komunikacji pomiędzy fanonpedystami. Przed otrzymaniem dostępu na serwer obowiązkowa jest weryfikacja. Członkowie administracji obecni na serwerze na Discordzie zobowiązani się do zachowania powagi pełnionych przez siebie funkcji, a ich złe zachowanie na serwerze może wpłynąć na ich przyszłą karierę na wiki. […]   Polityka społeczności, art. 4.

If you see this, your JavaScript might be disabled or DiscordIntegrator plugin isn't working. If the latter, please contact a wiki administrator.

Na Star Wars Fanonpedii kanał na Discordzie służy do łatwiejszego komunikowania się pomiędzy Fanonpedystami, a także innymi użytkownikami odwiedzającymi naszą wiki.

Discord oferuje dwa rodzaje konwersacji – pisemną, która stanowi rodzaj czatu, oraz głosową. Wiadomości wysyłane poprzez Discord są archiwizowane, jednak przewidziana jest możliwość ich edycji.

Aby uniknąć zjawiska trollingu, w celu dbania o bezpieczeństwo i swobodną konwersację pomiędzy fanonpedystami, każdy, kto chce skorzystać z Discorda Fanonpedii, powinien się uprzednio zweryfikować.

Zasady Edytuj

[…] Zakazane jest […] publikowanie materiałów uderzających w inne osoby. Niedozwolone jest także używanie niecenzuralnego słownictwa, a za spam, trolling, wandalizm i inne przejawy zachowania szkodzącego dobru witryny przewidziana jest blokada. Blokada nakładana przez administrację dotyczy użytkownika, a nie konkretnego konta, dlatego zakazane jest używanie multikont. […]   Polityka społeczności, art. 7.

  1. Serwer Star Wars Fanonpedii na Discordzie jest bezpośrednio powiązany ze Star Wars Fanonpedią.
  2. Główną tematyką serwera są Gwiezdne wojny i wszystko, co związane z ogólnoświatowym, a zwłaszcza polskim, fandomem sagi.
  3. Przed rozpoczęciem czatowania użytkowników obowiązuje weryfikacja, którą potwierdzają strażnicy.
  4. Strażnikami mogą być biurokrata, administratorzy i moderatorzy Star Wars Fanonpedii albo fani spoza społeczności wiki.
  5. Na serwerze zakazane jest obrażanie, co dotyczy także osobistych poglądów użytkowników, niemniej konstruktywna krytyka i merytoryczna dyskusja są dopuszczalna.
  6. Na serwerze zakazane jest używanie niecenzuralnego słownictwa.
  7. Na serwerze zakazane jest wstawianie plików o charakterze erotycznym i pornograficznym, a także tych mających na celu znieważenie innych.
  8. Głównym językiem serwera jest język polski, jednak dopuszczalne jest pisanie po angielsku na przeznaczonych do tego kanałach.
  9. Za złamanie regulaminu strażnicy mogą nałożyć karę blokady lub wyrzucenia z czatu.
  10. Aby zostać odblokowanym, należy spełnić warunki postawione przez strażników.