FANDOM


Fanon alternatywny
Premiera 14 grudnia 2017. Dołącz do dyskusji!
Zapomniane Kroniki
Cześć, trafiłeś na stronę fanonu użytkownika Fajnymat10 — Zapomniane Kroniki. Miłej zabawy.
Kanon/Legendy/Alternatywy
Fanon dzieli się na kilka części. Są to:
  • kanon — historie oparte na Nowym Kanonie Gwiezdnych Wojen
  • Legendy — historie oparte na Legendach
  • Alternatywy — historie z nie spójne z porządkiem zarówno Nowego Kanonu, jak i Legend; bądź do nich nie nawiązujące. Są to seriale LEGO, what if'y, alternatywne historie itp.

Kanon fanonu (kanon i legendy) są traktowane równo i stanowią ciągłość fanonu (widzianą jakby z wielu perspektyw). Niekanoniczna/Alternatywna część fanonu nie jest traktowana jako jego ciągłość i jest sprawą drugorzędną w fanonie.

Kroniki Bucky'ego
Kroniki Bucky'ego to historia o klonie, który przez lata służył swej ojczyźnie. Nie ważne czy była to Republika czy Imperium. Poznając jego historię, poznajemy dzieje Galaktyki od Wojen Klonów po Galaktyczną Wojnę Domową, gdyż przeplata się ona z wieloma ważnymi wydarzeniami z historii świata Star Wars.
Pokrewne Fanony
Fanon użytkownika Użytkownik:VaderDeadpool o nazwie opowieści z kantyny jest fanonem pokrewnym do Zapomnianych Kronik. Obydwa fanony są uznane za spójną historię, według tych samych zasad opisanych w artykule Kanon/Legendy/Alternatywy umieszczonym powyżej.
Media Fanonu
== Legendy ==

Alternatywy

Gwiezdna Beka · Maślane Kroniki · Opowieści z Kywalker · Aut ciemności

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.