FANDOM


Autor: Gial Ackbar
Fanon alternatywny
Przedpremiera 13 grudnia 2017. Tymczasem zwiastun już wyemitowany! (zobacz w sekcji Polecane filmy)
Dołącz do dyskusji!

Mariusz Skywalker był synem Luke'a Skywalkera i Leii Windu.

Biografia Edytuj

120px-Leika.png

Pomóż mi, Obi-Wan Kenobi. Jesteś moją jedyną nadzieją.

Ten artykuł wymaga poszerzenia w oparciu o walkę z Imperium Crashera. W tym artykule należy 60%.

Urodził się w szpitalu na Rattoine. Wychowywała go matka, ponieważ ojciec Luke walczył w Nowym Sojuszu Rebeliantów przeciw Imperium Jar-Jara. Gdy miał 8 lat, miał dosyć życia na Rattoine i razem z matką przenieśli się na Endor – Główną planetę Nowych Rebeliantów. Tam chłopak częściej widywał się z ojcem. Gdy podrósł spotkał się z odrodzonym Palpatinem. który chciał ożywiać również innych wymarłych Shitów. W ten sposób w roku 28 ABY powstało Ogromne Królestwo Shitów które zniszczyło Imperium Jar-Jara i Nowy Sojusz Rebeliantów i Nowy Zakon Jedi. Gdy podczas bitwy o Rattoine między Resztkami Rebeliantów a Królestwu Shitów Darth Yoda zabił Luka, chłopak został ostatnim Skywalkerem w galaktyce. Jakiś czas później na Yavinie zabił Imperatora z pomocą Bena Solo.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.