FANDOM


Autor: Gial Ackbar
Fanon alternatywny
Przedpremiera 13 grudnia 2017. Tymczasem zwiastun już wyemitowany! (zobacz w sekcji Polecane filmy)
Dołącz do dyskusji!
Był synem Jar-Jara i Lei Windu.

Biografia Edytuj

120px-Leika.png

Pomóż mi, Obi-Wan Kenobi. Jesteś moją jedyną nadzieją.

Ten artykuł wymaga poszerzenia w oparciu o informacje z Opowieści z Kywalker. W tym artykule należy m.

Urodził się na Coruscant. Gdy miał 18 lat OKS się rozpadło. Kupił sobie mieszkanie na kredyty i mieszkał w nim do póki go nie wywalili. Zamieszkał potem pod Biedronką na dolnym poziomie Coruscant. Gdy miał 23 lata przestał być dresem i wyjechał do Kywalker. Tam Klementyna zatrudniła go do czyszczenia Toi-Toiów za 3 kredyty tygodniowo. Poznał tam Neba Babe, który był Babcia Klozetową i zarabiał aż 5 KREDYTÓW na tydzień!!! Zostali przyjaciółmi. Gdy miał 25 lat stwierdził że jego życie jest do niczego i cały świat musi go poznać. Najpierw chciał skoczyć z kosmosu na bungee. Lina się urwała ale Jar-Jar wpadł do jeziorka i przeżył. Potem chciał wylecieć z galaktyki. Nie zatankował i rozbił się na Nal Hutta. Wtedy wpadł na super pomysł! Będzie znany jako "Ten który wysadził Coruscant". Zrobił więc z Nebem napad na automat z gumami do żucia i zyskał fundusze na budowe 4 Gwiazdy Śmierci. Mianował wtedy Neba wice-dowódcą. Niestety Jar-Jar Jr. był takim samym debilem jak jego ojciec... wcisną przycisk autodestrukcji na Gwieździe. Broń eksplodowała zabijając Neba, Jar-Jara i cały personel..... Po śmierci został jednak popularny! Dostał tytuł "Debil Roku"

Ciekawostki Edytuj

Mieszkał pod tą samą Biedronką co Staś Palpatine

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.