FANDOM


Autor-Muraga7 Plik:Era 9.gif


Jestem Łowcą .Nie powstrzymasz mnie ! No ,chyba że masz przy sobie szmal .

Janen Jox
Plik:Janen Jox.jpg
Rasa Rodianin
Data urodzenia 23 r.pr.w.b.
Miejsce urodzenia Coruscant
Imie i nazwisko Jaden "Jox" Ridio
Wzrost 164 cm
Płeć Męska
Kolor oczu Czarny
Kolor włosów brak
Wiek 29
Stan Żyje ,Aktywny
Strój Kamizelka obronna C-13
Uzbrojenie Miecz świetlny Żółty ,Karabin blasterowy V-47 ,Granaty ,Miny Laserowe
Organizacja Łowcy Broni
Siła: 16
 
Zwinność: 20
 
Wytrzymałość: 21
 
Inteligencja: 16
 

Janen "Jox" Ridio znany również jako Łowca który zginął 200 razy


Biografia

Dziecinstwo

Janen urodził się na Coruscant .Gdzy skończył 11 lat zaczoł swoją działalność przestępczą :okradał i wrabiał kolegów ,bił się nie na żarty (wielu uczestników walk lądowało w szpitalu) ,uciekał z domu .Gdy miał 14 lat ukradł swój pierwszy blaster ,co prada zepsuty i tani ale w końcu działał .Jak się spodziewacie wtedy zaczoł przawdziwą działalność przestępczą .Wtedy został wysłany do zakładu karnego .

Nauka Jedi

Po dwóch miesiącach siedzenia w "więzieniu" znalazł go mistrz Khan .Uczył się dobrze ,swietnie walczył mieczem świetlnym ale był bardzo agresywny .Szybko awansował na Jedi .Ale jego agresja w obec innego Jedi ,Jurkena doprowadziła go do śmierci Jurkena .Gdy się dowiedzano o tym ,został wydalony ze Akademi Jedi.Lecz swój miecz wzioł i nadal go używa.

Dalsze losy

Janen latał swoim statkiem 3 lata bez celu .Głównie handlował na Tatooinie .

Janen Jox-Słynny Łowca Nagród

Na Tatooin spotkał pewnego Hutta ,Rokka .Zaczoł u niego pracować jako posłaniec .Z czase Rokka kazał mu zabić innego Hutta ,Youna .Gdy Janen z innymmi pomocnikami Rokky już tam dotarli ,Youn widząc co Rodianin robi z jego strażą,zaproponował Joxowi oferte nie do odżucenia .Miał zostać jednym z najlepszych Łowców Broni .A zapłata była 3 razy większa od zapłaty Rokki .Janen zabił toważyszy i dostał zlecenie by zabić Rokke.Jox przyniusł jego głowe na dowód że go zabił .I tak zaczeła się jego kariera .

Łowca ,który zginął 200 razy

To przezwisko wzieło się z tego ,że ponad 200 razy wróg myślał że zabił Joxa a ten podstempem po kilku minutach kiedy stracono czujność ,z zaskoku zabijał wrogów.To dzięki wrodzonemu talentowi i Kamizelce obronnej C-13.

Ofiary

Znane ofiary:

Ciekawostki

  • Zawsze kiedy kogoś znał lub się przyjaźnił a ten obrucił się od niego ,miał zwyczaj odcinać ręke.(przykładem jest Kuzyn Micro)
  • Jego wygląd ,rasa i kolor miecza wzorowany jest na postaci mojego brata z gry Jedi Academy

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki