FANDOMAutor: Gial Ackbar
Fanon alternatywny

Gnido był synem Greeda i Ashoki Tano. Był rodianem.

Biografia

Gdy miał roczek jego tatę zastrzelił Han Solo. Gdy był starszy poszedł do Podstawówki na Tatooine. Koledzy bardzo go lubili. Jego matka wygrała w lotto więc mogli się wynieść z pustyni na Coruscant. Tam Gnido poznał swojego najlepszego przyjaciela Rodiana Neeve.

Gdy Gnidziak był starszy dużo osób mówiło mu że jest "czuły na moc". Gnido nie słuchał tego. Chcieł być łowcą nagród jak jego ojciec. Gdy skończył 18 lat został Łowcą Nagród. Neev postanowił wtedy pracować w Biedronce. Przyjaciele rozdzielili się. Gnido pracował wtedy dla tych co dawali więcej czyli Imperium Jar-Jara. Gdy powstało Ogromne Królestwo Shitów Sheev zachęcał go to przyjączenia się. On jednak się uparł i wolał dalej być tym swoim łowcą. Mimo tego współpracował z Shitami. Został wice-Admirałem floty. Podczas bitwy o trzecią Gwiazde Śmierdzi zdradził on OKSa i rozkazał odwrócić krążowniki.

Sprzymierzył się wtedy z Jedi i dostał od Nowej Rady Jedi trochę Eliksiru Ożywiania Stasia. Udał sie na Tatoinne i dowiedział się że barman przerobił ciało Greeda na napój alkoholowy dla Jabby. Gnido znalazł więc gówno Jabby, uformował z niego ciało ojca i ożywił tatę.

Ciekawostki

  • Na początku Gnido miał zginąć podczas Bitwy o Trzecią Gwiazde Śmierdzi ale autorowi tak się spodobał że darował mu życie i dopisał kolejną opowieść.
  • Gnido lubi oglądać "Świnke Pepę", "Szkołę" i "Wipeout-wymiatacze". Nie znosi on "Mango-tele zakupów"