FANDOM


Autor: Mustafar29
Fanon alternatywny
Leika Pomóż mi, . Jesteś moją jedyną nadzieją.
Ten artykuł wymaga poszerzenia w oparciu o różne źródła.

Ten artykuł wymaga bardziej lub mniej gruntownej edycji, przeprowadzonej w oparciu informacje z Sagi Mariuszka i Opowieści z Kywalker.

Darth Pseudonim, urodzony jako Zbyszek Skywalker to syn Leii Windu i (oficjalnie) Luke'a Skywalkera, jednak tylko matka naprawdę wiedziała, że biologicznym ojcem jest Chewbacca. Przyrodni brat Mariuszka.

Biografia Edytuj

Zbyszek przyszedł na świat na Endorze. Jego matka ukrywała, iż ojcem jest Chewie, i robiła wszystko, by wszyscy myśleli, że tatusiem jest Luke, z którym była w związku.

Kiedy miał dwadzieścia lat, jego matka została zamordowana przez Jar Jara. Chłopak chciał zrobić wszystko, by pomścić ją. Od przybranego ojca odbierał cenne nauki, jak zostać wzorowym dżedajem. Pewnego dnia spotkał Binksa w klubie Landa Calrissiana, który odziedziczył go po ojcu. Jar Jar był po czterech piwach, więc trochę go nosiło. Zbyszek bez przeszkód wyciągną swój miecz o sraczkowatej klindze i odciął gunganinowi głowę.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.