FANDOM

Mustafar29

alias Używam Oasisa / Using Oasis

Biurokrata Administrator
 • Mieszkam w Poznaniu (Poznań, Poland)
 • Urodziny 5 grudzień
 • Moje zajęcie Działanie w polskim internetowym fandomie Gwiezdnych wojen / Working in the Polish Internet Star Wars fandom
 • Jestem mężczyzną (male)
 • Mustafar29

  Aut sprzeczności

  wrz 15, 2017 przez Mustafar29

  .]]

  Jak zdążyliście zauważyć, dosłownie chwilę przed północą wystartowaliśmy z trzecią serią Autu ciemności. Tym wpisem chciałbym jednak przenieść się nieco wstecz i rozwiać wszelkie wątpliwości, jakie nasunęły się Wam w trakcie czytania tudzież przeglądania dwóch serii pisanych przeze mnie – właśnie Autu ciemności i Przypadków mistrza Feela.

  Kończąc ten krótki wstęp, dodam, że na zdjęciu po prawej zamieściłem najnowszy plakat promujący Aut ciemności. Uzbroicie się w cierpliwość, aby przekonać się, czy ów legendarny pierwszy miecz świetlny znajdzie się w rękach Nowej Republiki, czy sił Ogromnego Królestwa Sithów! </p>


  Jak pewnie wiecie, wraz z , autorem fanonu Kark morderca, Kark bez serca, który podobnie jak Aut ciemności i Przypadki mistrza Feela wc…
  Czytaj całość >
 • Mustafar29

  Wywiad z Son Gohanem :D

  sie 25, 2017 przez Mustafar29

  Witajcie, Fanonpedyści! Dziś jest piątek, co oznacza, że oficjalnie rozpoczynamy serię wywiadów. Do pierwszego interview zaprosiłem , który jest już u nas od 10 kwietnia 2016 roku.


  Witaj, Son Gohan, w pierwszym wywiadzie z Fanonpedystami. Na początek może powiedz, skąd jesteś, gdzie mieszkasz, co lubisz robić w wolnym czasie i jakie jest Twoje hobby.

  Jestem z Wielkopolski, mieszkam w Golinie (malutkie miasteczko w powiecie konińskim). W wolnym czasie (którego mam obecnie mnóstwo) lubię rysować, słuchać muzyki (rock, heavy metal, czasami rock and roll i blues). Moje hobby to tworzenie historyjek (poważnych lub komediowych) i jak wspomniałem rysowanie.

  Hmm, z tego, co widzę, na liście Twoich pasji zabrakło Gwiezdnych wojen. Czy to oznacza, że zain…


  Czytaj całość >
 • Mustafar29


  Na początek chciałbym Wam gorąco podziękować za docenienie mojej pracy włożonej w prowadzenie serii Aut ciemności. Już po opublikowaniu pierwszego epizodu dało się dostrzec ogromną aktywność z Waszej strony. Na pewno można stwierdzić, że nie próżnowaliście. Od razu przystąpiliście do oceniania i komentowania. Pytaliście mnie, czy będą następne części. Mówiliście, co Wam się podoba, a co nie. Dawaliście sugestie. Dzięki Wam nie brakuje mi chęci do dalszego tworzenia i swoją drogą mam nadzieję, że stan ten nie zmieni się na start w moim nowym poziomie edukacji. Dzięki Wam wiem, że mam dla kogo pisać. Dzięki Wam wiem, że jest ktoś, kto nieustannie czeka, aż nowy epizod pojawi się w ostatnich zmianach. To dzięki Wam ta seria trwa i będzie trwał…

  Czytaj całość >
 • Mustafar29

  Urlop

  lip 28, 2017 przez Mustafar29

  Wyjeżdżam na wakacje i nie będzie mnie przez przyszły tydzień. Abym po powrocie nie musiał za wiele poprawiać, zapraszam do zapoznania się z tą stroną, którą robiłem około 20:00 xD Project:Poradnik.

  Z racji że Henio, w przeciwieństwie do mnie, nie nerdzi całymi dniami na Discordzie, moją pałeczkę na ten czas przejmie . Podr i dozo!

  Czytaj całość >
 • Mustafar29

  List do Arkanii

  cze 18, 2017 przez Mustafar29

  Kochana Arkanio!

  Zdaję sobie sprawę, że to Ty byłaś pierwsza. Wiem, że mogłaś być na nas zła, ale z całego serca mówię Ci, że stworzenie drugiej wiki na temat fanonu Gwiezdnych wojen nigdy nie było naszym celem.

  To wszytko wyszło spontanicznie. Jako administrator Kroniki Yody Wiki wprowadziłem pisanie fanonu na blogach użytkowników, co jednak nie spowodowało wielkiego entuzjazmu wśród niewielkiej społeczności. Znalazłem więc chętnych do stworzenia odrębnej wiki. Stronę nazwaliśmy Biblioteką Fanonu LEGO Star Wars. Nazwa była zapożyczeniem od Was – w pewnym sensie chcieliśmy się z Wami zsolidaryzować.

  Zgodnie z moim zamysłem, Biblioteka miała być miejscem, gdzie każdy mógłby zamieszczać swoje własne konstrukcje i wymyślać historie dopełniając fabula…

  Czytaj całość >

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.